Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Юни

19

Сряда
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Днес:

Юни 2024:

3 Юни

Евгения Евгениева Чаушева, Факултет по педагогика

03 Юни 11:00

Заседателна зала 1, Южно крило, Ректорат

3 Юни

Валентин Христов Коцаков, Геолого-географски факултет

03 Юни 11:00

Заседателна зала №2, СУ "Св. Климент Охридски", Ректорат

3 Юни

Боян Колев Стефанов, Факултет по математика и информатика

03 Юни 12:00

Защитата ще се проведе на 3.06.2024 г. от 12:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ.

4 Юни

Веселин Валериев Дойчинов, Биологически факултет

04 Юни 11:00

Заседателна зала на Биологическия факултет

5 Юни

Йоанна Иванова Нейкова, Факултет по славянски филологии

05 Юни 10:00

Заседателна зала 2 – Ректорат

5 Юни

Калина Юлиева Босева, Факултет по класически и нови филологии

05 Юни 14:00

2 зала - Ректорат на СУ

5 Юни

Борис Огнянов Ценов, Философски факултет

05 Юни 15:00

бул. Цариградско шосе 125, бл.4, зала Яйцето

6 Юни

Бойко Василев Панчев, Философски факултет

06 Юни 13:00

Ректорат, Южно крило, етаж 3, зала 63

6 Юни

Ралица Атанасова Мерджанова - Стефанова, Факултет по педагогика

06 Юни 13:00

6 Юни

Александър Иванов Драганов, Философски факултет

06 Юни 14:00

4 блок, етаж 3, зала 307, бул. "Цариградско шосе" 125

6 Юни

Мария Петрова Василева, Философски факултет

06 Юни 15:00

Ректорат, Южно крило, етаж 3, зала 63

6 Юни

Мартина Цветанова Маринова, Философски факултет

06 Юни 16:00

4 блок, етаж 3, зала 300, бул. "Цариградско шосе" 125

7 Юни

Валентин Георгиев Георгиев, Факултет по химия и фармация

07 Юни 14:00

Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1

7 Юни

Пламен Николаев Чергаров, Философски факултет

07 Юни 14:00

зала 63, Ректорат

7 Юни

Деница Пламенова Гацинска, Философски факултет

07 Юни 14:30

4 блок, етаж 3, зала 307, бул. "Цариградско шосе" 125

10 Юни

Димитър Радев Радев, Факултет по славянски филологии

10 Юни 11:00

Заседателна зала 2 – Ректорат

10 Юни

Екатерина Красимирова Ангелова, Исторически факултет

10 Юни 13:00

35-та аудитория, ИФ - Ректорат

10 Юни

Таня Николаева Димитрова, Философски факултет

10 Юни 13:00

Ректорат, Южно крило, етаж 3, зала 63

11 Юни

Ирина Олексиивна Островска, Философски факултет

11 Юни 15:00

4 блок, етаж 3, зала 307, бул. "Цариградско шосе" 125, Философски факултет, СУ“Свети Климент Охридски“

11 Юни

Димитър Станиславов Копаров, Философски факултет

11 Юни 16:00

бул. Цариградско шосе 125, Блок 1, ет. 4, ауд. 45

12 Юни

Антоанета Петева Начева, Факултет по славянски филологии

12 Юни 13:00

Зала 2, Ректорат

12 Юни

Людмила Маринчева Маринова-Бояджиева, Биологически факултет

12 Юни 15:00

Заседателна зала на Биологическия факултет

14 Юни

Георги Димитров Блажев, Биологически факултет

14 Юни 14:00

Заседателна зала на Биологическия факултет

15 Юни

Стилияна Милкова Петкова , Факултет по класически и нови филологии

15 Юни 10:00

17 Юни

Гергана Венцеславова Симеонова, Факултет по химия и фармация

17 Юни 14:00

Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1

17 Юни

Дeнис Даниелов Борисов, Исторически факултет

17 Юни 14:00

Ауд. 41А, Ректорат