Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / УниКредит Булбанк търси Експерт кредитиране на малки и средни предприятия за гр. София

02.03.2022

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

02_join_unicredit-2000x1330.png__475x302_q85_crop_subsampling-2_upscale

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие. Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех. Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.
Ние предлагаме уникална възможност да разшириш своите знания и умения в реална бизнес среда, като получаваш експертиза и подкрепа от опитни колеги, които ще бъдат до теб през първите месеци на твоя старт в организацията.

Основни задачи и отговорности:

  • Активно търси и привлича нови клиенти в сегмента бизнес клиенти;
  • Отговаря и организира експедитивно и качествено обслужване на клиента в клоновата мрежа за всички продукти и услуги за бизнес клиенти;
  • Работа с индивидуален портфейл от клиенти, с оглед тяхното задържане, консултиране и привлича нови;
  • Стреми се към високо качеството на обслужване на клиентите в сегмента и поверения портфейл. При спазване на вътрешнобанковите регулации и правила.

Изисквания:

  • Висше образование или студент в горен курс на обучение;
  • Сходен опит с обслужване на клиенти или на опит на търговска позиция ще се счита за предимство;
  • Основни познания на нормативната база в областта на банковото дело и счетоводство са предимство;
  • Добри комуникативни умения;
  • Познания по Microsoft Word и Excel;
  • Ползване на английски език ще се счита за предимство.

Информация за кандидатстване:

Нека поговорим за твоето бъдеще. Изпрати ни актуална автобиография и мотивационно писмо.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

Кандидатствай тук!