Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Стажантска позиция в „Ликвидация на щети Здравно застраховане“ (дългосрочна възможност) в ЗАД „Алианц България“

05.01.2023

ЗАД „Алианц България“ е част от Allianz SE, европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 130-годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.

Things_to_know_while_Hiring_Interns

Компанията обявява следната кариерна възможност: Стажантска позиция в „Ликвидация на щети Здравно застраховане“ (дългосрочна възможност) в ЗАД „Алианц България“: Ref. N St_HR/

Основни отговорности:

  • Ще подпомагаш и ще се включваш активно във всички дейности на екипа.
  • Ще се включваш активно в процесите по: обработка на документи по претенции от клиенти на дружеството за изплащане на обезщетение и отчети от лечебни заведения – договорни партньори;
  • Ще работиш активно с оперативните системи на дружеството;
  • Ще имаш възможност да се запознаеш със съвременните тенденции в развитието на здравното застраховане.

Основни изисквания:

  • Студент, с желание да се развива в сферата на застраховането;
  • Добро владеене на MS Office;
  • Комуникационни умения и способност за адаптация в динамична среда;
  • Доброто владеене на английски език е предимство.

Какво предлагаме:

  • Възможността да бъдеш част от една от най-големите финансови групи в света и в България;
  • Отлични работни условия;
  • Платен стаж.

Начало на стажа: по взаимно договаряне

Продължителност: дългосрочно

Необходими документи: Автобиография

Документите се подават на имейл hr@allianz.bg.

Моля, посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Защитата на вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.

Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас на:

ЗАД Алианц България, бул. „Княз Александър Дондуков“ № 59, София, data.privacy@allianz.bg