Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Стажант управление на проекти в Oфис за трансфер на аерокосмически технологии „RST-TTO”

07.04.2022

Вече 10 години Офисът за трансфер на технологии "Риск-Спейс-Трансфер” обединява знанията и уменията на университети и изследователски екипи, за създаване, развитие и трансфер на технологии от аеро-космически изследвания до крайния потребител, специализирани в областите: защита на гражданите при бедствия и кризи, инфраструктура и околна среда. http://rst-tto.com

project-management

Период на стартиране на практическо обучение:

18.04.2022 – 09.05.2022 г.

Информация за практическото обучение:

Позицията предлага практическо обучение в областта на подготовка на проектопредложения и управление на проекти по национални и международни програми в областта на аерокосмическите технологии.

Условия на работа:

  • Работно време – гъвкаво, съобразено с учебната програма на студента;
  • Осигурено работно място;
  • Достъп до научна и приложна литература , включително международни изследвания и анализи;
  • Достъп до висококвалифицирани специалисти и експерти по време на обучението;
  • Работа в среда с възлагане на конкретни задачи и следене за техния напредък.

Други условия:

  • Възможност за назначаване на работа, при положителни резултати от практиката;
  • Възможност за участие в текущи и предстоящи проекти;
  • Възможност за международни стажове/ специализации.

Задачи, които ще изпълнява стажантът:

  1. Подпомага дейностите по подготовката на проектопредложения и отчитане на проекти;
  2. Подпомага дейностите по организиране и координиране на дейностите по настоящи проекти на организацията;
  3. Подпомага комуникационните дейности в офиса (включително социални мрежи, прессъобщения и др.);
  4. Участва в систематизирането, анализирането и използването на възможностите за реализиране на проекти по национални и европейски програми;
  5. Участва в подготовката на събития – работни срещи, семинари, конференции.

Необходими умения:

  • Отлично ниво на компютърни умения (Microsoft Office) допълнителни компютърни умения са предимство;
  • Отлично владеене на английски език (втори чужд език е предимство).

Необходими качества и други изисквания към стажантите:

  • Постоянство - желание за работа в динамична работна среда;
  • Желание за усвояване на нови умения;
  • Работа в екип;
  • Любопитство;
  • Смелост да се занимава с непознати неща.

Необходими документи за кандидатстване: актуална автобиография:

Документи се подават на e-mail: office@rst-tto.com