Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Junior Google Ads Специалист | Heat Digital

15.09.2022

Heat Digital подкрепя електронната търговия в цял свят като предоставя на нашите партньори висококачествени, персонализирани и печеливши дигитални решения. Търсим млад и амбициозен Google Ads специалист, който иска да развие своя опит и умения и да участва в развитието на международни проекти за електронна търговия.

shutterstock_1007192692-Medium

Задължения:

  • Разработване и управление на рекламни кампании в Google Ads (Search, Shopping, Google Display Network и т.н.)
  • Участие в разработването на различни маркетинг анализи и проучвания, изграждане на бранд и маркетинг стратегии
  • Проучва и разработва стратегии за PPC рекламни кампании в други канали (Bing, Yahoo, Programmatic и др.)

Изисквания:

  • Поне 1 година опит в областта на Google ads (Search, Shopping, Display)
  • Опит с Google Analytics
  • Умение за управление на бюджет
  • Отлични аналитични умения
  • Добро ниво на английски език
  • Добри компютърни умения - Microsoft office (предимно Word и Excel)

Предимства:

  • Опит в областта на електронната търговия

Предлагаме:

  • Индивидуална програма за професионално обучение и развитие
  • Страхотна работна атмосфера с млад и амбициозен екип от експерти
  • Отлично възнаграждение
  • Работа по интересни и предизвикателни дългосрочни проекти
  • Гъвкаво работно време (подходящо и за студенти)
  • Пакет социални придобивки (допълнителни почивни дни, допълнително медицинско застраховане, включени дни дистанционна работа, безплатна мултиспорт карта и виктория СПА карта за масажи, покриване транспортни разходи, безплатен паркинг, покриване обучения, курсове, семинари и др.)

Всички кандидати трябва да представят CV!

При интерес можете да кандидатствате тук.