Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Vivacom: Стажант Финанси, Трезор

09.11.2015

logo_vivakom

Стажант Финанси, Трезор

(4006)

ОТГОВОРНОСТИ

  • Извършва плащания към доставчици и проследява паричните потоци по банковите сметки на VIVACOM
  • Въвежда сделки за обмяна на валута в счетоводната система на компанията
  • Съдейства за издаване на банкови гаранции и акредитиви
  • Участва в изготвянето на отчети за управлението на паричните наличности и за постъпленията и плащанията
  • Участва в процесите по организиране инкасирането на търговски обекти

ИЗИСКВАНИЯ

  • Студенти по икономическа специалност; изучаващи магистратура ще се разглеждат с предимство
  • Интерес за развитие в областта на управлението на парични потоци
  • Английски език – добро писмено и говоримо ниво
  • Много добри компютърна грамотност – MS Office
  • Много добри аналитични умения и внимание към детайла

Ние Ви предлагаме

  • Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
  • Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
  • Разнообразни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля изпратете автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 19 ноември 2015г., на careers@feb.uni-sofia.bg.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.