Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / SORTIS Invest - Blockchain and Cryptocurrency Research Analyst

25.01.2018

1untitled_large

СОРТИС ИНВЕСТ е компания предоставяща финансови и инвестиционни консултации в областта на инвестициите в дялово участие, сливанията и придобиванията на предприятия и корпоративните финанси. Ръководи се от млад и амбициозен екип, който вярва, че хората са най-ценния капитал на организацията.

Във връзка с разширяване дейността на компанията СОРТИС ИНВЕСТ търси да назначи:

Анализатор „Блокчейн и Криптовалути“

Blockchain and Cryptocurrency Research Analyst

(Ref. No. JASI0040IN)

Вашите отговорности:

  • Проучване и фундаментален анализ на блокчейн проекти и дигитални валути;
  • Дю дилиджънс на ICO (Initial Coin Offering) проекти;
  • Събиране, анализ и структуриране на данни;
  • Изготвяне на пазарни проучвания и инвестиционни доклади;
  • Изготвяне на финансови модели и оценяване на дигитални активи.

Нашите изисквания:

  • Завършен трети курс на икономическа специалност – Финанси, Стопанско управление, Икономика и др. (завършено висше образование е предимство);
  • Професионален опит на анализаторска позиция във финансова институция, консултантска компания или инвестиционен фонд;
  • Отлични познания по корпоративни финанси и управление на портфейли;
  • Успешно положен изпит CFA – Level 1 е предимство;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Отлични аналитични умения и стратегическо мислене;
  • Основни познания за пазара и техническите аспекти на дигиталните активи;
  • Силен интерес към финансови и блокчейн технологии и дигитални валути;
  • Компютърни умения – MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access;
  • Познания по програмен език и бази данни са предимство;
  • Лоялност и спазване на конфиденциалност.

Нашето предложение:

  • Динамична работа в бързо развиваща се компания;
  • Участие в нов и вълнуващ проект
  • Атрактивно и конкурентно възнаграждение;
  • Отлични условия на труд.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че можете да се справите с предизвикателствата на длъжността, моля изпратете Вашата професионална автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка на e-mail: office@sortis.bg в срок до 16.02.2018 г.

www.sortis.bg

Предоставените данни са лични данни и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.