Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Кариерна възможност в TopSkills

12.07.2022

5

Отговорности на позицията:

  • Публикуване на обяви за работа в различни сайтове
  • Търсене на специалисти в социалните мрежи (LinkedIn, Facebook, Xing и др.)
  • Организиране и провеждане на интервюта с потенциални кандидати за работа
  • Работа със специализиран софтуер за попълване на база данни
  • Изпълняване на заложените задачи и подпомагане на работата на старши колеги

Какви са нашите изисквания:

  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Отлични умения за работа с компютър
  • Интерес към човешките ресурси, психологията, маркетинга или бизнес развитието
  • Много добри комуникативни умения и умения за управление на времето
  • Отворено съзнание и международна насоченост
  • Умения за работа в екип

Какво предлагаме:

  • Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси
  • Приятна работна атмосфера
  • Разнообразие от международни проекти
  • Обучения свързани с повишаване на квалификацията
  • Бонусна система
  • Мултиспорт карта
  • Хибриден режим на работа

Полезна информация:

Офис: централна част на София

Работно време: понеделник – петък (09:00-18:00 ч.)

Стажът е платен, с продължителност от 4 месеца и дава възможност на кандидата да се запознае с процеса по подбор на специалисти от различни сфери.

За контакти и кандидатстване:

Кремена Маркова, Senior Recruitment Specialist

e-mail: kremena.markova@topskills-bg.com