Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / „Институт за управление на програми и проекти“ ООД търси да назначи Експерт Регионално развитие

17.05.2021

„Институт за управление на програми и проекти“ ООД е организация, специализирана в разработването и оценяването на стратегически и планови документи за публичната администрация, с голям практически опит в сферата на стратегическото планиране. В момента търси да назначи Експерт РЕГИОНАЛНО РАЗВИТИЕ.

Основни задължения:

Участва в разработването, актуализирането и оценяването на:

  • планове за интегрирано развитие на общини/общински планове за развитие;
  • програми за опазване на околната среда;
  • програми за управление на отпадъците;
  • програми за енергийна ефективност;
  • програми за насърчаване използването на енергия от възобновяеми източници и биогорива;
  • стратегии за туризъм;
  • маркетингови стратегии и бизнес планове;
  • финансово-икономически, концесионни и функционални анализи.

Участва в подготовката и провеждането на анкетни проучвания, обществени обсъждания и др. форуми в цялата страна.

Изисквания:

  • Желание за професионална реализация в сферата на регионалното развитие;
  • Отлично владеене на български език – правопис, пунктуация, стилистика;
  • Отлични комуникативни умения – писмени и устни;
  • Отлично владеене на базовите текстообработващи програми – word, excel, power point;
  • Способност за сътрудничество, комуникация и работа в екип;
  • Отговорност, лоялност, ориентираност към постигането на резултати.

Предлагаме:

  • Работа в сертифицирана среда, в млад, професионален и приятен екип;
  • Въвеждащо и продължаващо обучение;
  • Възможност за професионално развитие и реализация в дългосрочен аспект;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Интересна и предизвикателна работа в динамична среда.

Месторабота:

София, бул. „Цар Борис III“ № 168, Бизнес център „Андромеда“, офис 13

Кандидатстване:

Моля, изпратете автобиография и мотивационно писмо на адрес: pdonova@ippm-bg.org
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Във връзка с политиката на „Институт за управление на програми и проекти“ ООД за защита на личните данни, ние се ангажираме да обработваме поверително личните данни, които Вие ни изпращате във връзка с кандидатстването за тази обява. За да предприемем стъпки за разглеждане на Вашата кандидатура, ние ще разгледаме изпратената от Вас информация и в случай че сте подходящ за позицията кандидат, ще се свържем с Вас на посочените от Ваша страна контакти. Ако преценим, че сте неподходящ кандидат, ще изтрием Вашите лични данни в срок до 1 седмица. Ако преценим, че сте подходящ за нашата организация, но в момента няма отворена позиция за Вас, ще запазим Вашите лични данни на основание нашия легитимен интерес да подбираме и наемаме служители, които са проявили интерес към нас, за срока, за който сте изявили желание, а ако не сте посочили такъв – за срок до 6 (шест) месеца.

Моля, не предоставяйте Ваша информация, която не е необходима с оглед на Вашето кандидатстване за обявената позиция при нас.