Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / ЕКСПЕРТ в Сервиз Финансови Пазари ЕООД, дъщерно дружество на Българска фондова борса АД

19.05.2021

Позиция: ЕКСПЕРТ в Сервиз Финансови Пазари ЕООД, дъщерно дружество на Българска фондова борса АД.

Основни отговорности:

  • Ежедневен преглед на постъпилите публикации в онлайн платформата;
  • Следи за коректността на постъпилата информация и навременната обработка;
  • Съдейства при анализ на финансови показатели;
  • Извършва комуникация с клиентите на дружеството.

Изисквания към кандидатите:

  • Студент във втори или трети курс на обучение в икономически специалности;
  • Средно образование от профилирана гимназия е предимство;
  • Отлична компютърна грамотност MS Office (Excel и Word).

Лични качества:

  • Високо ниво на адаптивност и лична мотивация;
  • Много добри аналитични и комуникативни умения;
  • Желание за лична ангажираност в работния процес.

Предлагаме:

  • Платен стажантски договор за шест месеца;
  • Гъвкаво работно време и възможност за дистанционна работа.

Ако проявявате интерес към обявената позиция и смятате, че отговаряте на изискванията, моля да изпратите вашата автобиография на български език, заедно с мотивационно писмо и актуална снимка в срок до 30.05.2021 г. на следния имейл: contact@fms.capital

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД и при спазване на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27.04.2016 г. относно защитата на физическите лица във връзка с обработване на лични данни. Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю!

За контакти:

тел.: +359 2 937 0960; +359 885 990 069

имейл: contact@fms.capital