Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Заедно в час търси специалист „Технологии и операции“

12.11.2021

Имате много добри аналитични умения, умеете да разрешавате трудни проблеми и да оптимизирате процеси? Ако искате да работите в мотивиран и сплотен екип и да допринасяте за българското образование, докато непрекъснато развивате своите професионални умения, търсим точно Вас за отворената позиция специалист „Технологии и операции“ в екипа на „Заедно в час“. Ако искате да се развивате в екосистемата на Salesforce, позицията е подходяща и за хора без опит с конкретния софтуер.

New-logo-TFB

Повече за позицията и нейните отговорности:

  • Администрира и развива информационната система(Salesforce) в организацията;
  • Подпомага различните екипи в организацията, като събира изисквания, обобщава ги и ги интегрира като технологични решения и процеси;
  • Автоматизира и подобрява процеси;
  • Следи за новостите в технологичния сектор;
  • Обработва данни в ексел;
  • Събира, обобщава и визуализира данни под формата на репорти и дашборди;
  • Обучава колегите в организацията, как да работят с технологичните системи;
  • Работи за реализиране на дългосрочната технологична визия на организацията (проучване и интегриране на нови инструменти и решения).

Какъв човек търсим

Успешният кандидат трябва да вярва силно в споделената ни визия, че всяко дете в България трябва да има достъп до качествено образование и възможност да реализира пълния си потенциал. Идеалният човек за позицията може да комуникира с различни екипи и да преведе техните процеси на технологичен език. Трябва да е готов да се учи бързо и да се адаптира към променящите се технологии и изисквания.

Търсим човек, който:

  • умее да обобщава информация и да я представя в обобщен и структуриран вид
  • е способен да разрешава проблеми и да постига резултати, намирайки нови и креативни решения;
  • се чувства комфортно да комуникира с хора от различни екипи и нива в организацията;
  • е организиран и умее да управлява времето си;
  • вижда как различни процеси могат да се оптимизират и подобрят;
  • владее отлично Excel;
  • опит при работа със CRM/ERP системи е предимство (опит със Salesforce)
  • има опит с инструменти за обработка и визуализация на данни (Power BI, Tablaue и др.)
  • владее отлично английски език.

Какво предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение за сектора;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Възможност за salesforce сертификация
  • Възможност за ползване на карта за спорт;
  • Заетост на пълно работно време;
  • Индивидуален план за професионално развитие и допълнителни обучения;
  • Възможност за дистанционна работа извън офиса;
  • Възможност за принос към мисията на “Заедно в час” и работа в екип от високо мотивирани професионалисти в сферата на образованието;
  • Офис на комуникативна локация в София(Орлов мост).

Как да кандидатствате за тази позиция?

Изпратете своето CV/LinkedIn и мотивационно писмо на български или английски език до 24 ноември 2021 г. до Петко Иванов, ръководител “Технологии, операци и маркетинг” на имейл: p.ivanov@zaednovchas.bg

Повече информация относно кандидатстването можете да намерите тук.