Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Райфайзенбанк: Стажант в отдел “Финансов анализ на корпоративни клиенти”

21.11.2016

Untitled

Райфайзенбанк (България) EАД е част от Групата Райфайзен Банк Интернешънъл /РБИ/ - една от водещите финансови институции в Централна и Източна Европа, с повече от 59 000 служители и над 15 милиона клиенти в 36 страни. Като една от водещите банки в България, Райфайзенбанк вече 20 години предлага висококачествено обслужване на своите клиенти и възможности за учене и развитие на своите служители.

Във връзка със стартиране на нова стажантска програма в отдел “Финансов анализ на корпоративни клиенти” търсим амбициозни студенти за позицията:

Стажант в отдел “Финансов анализ на корпоративни клиенти”

Основни отговорности:

- Анализ на финансовите отчети и справките към тях на кредитополучателите на банката чрез въвеждането им в специализирано приложение в Excel;

- Подпомага финансовите анализатори при изготвянето на кредитен рейтинги на кредитополучателите;

- Подпомага дейността на отдела чрез изготвяне на справки и отчети;

Изисквания:

- Студенти последен курс бакалавър или магистър или завършили икономически специалности. Предимство ще имат кандидати със специалност Финанси и Счетоводство;

- Много добро владеене на английски език

- Компютърна грамотност (отлично владеене на Word и Excel)

- Добри аналитични и комуникативни умения

- Готовност за бързо усвояване на нови знания и умения

1

Какво Ви предлагаме:

- Платен стаж на трудов договор с продължителност 6 месеца на пълно работно време

- Възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Високи стандарти, сигурност и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате следния линк .

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.