Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / „Йотов и син" ООД търси да назначи: СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ С ФРЕНСКИ ЕЗИК

06.03.2017

„Йотов и син" ООД е успешно развиваща се българска компания, основана през 1991г.

Ние извършваме външнотърговска дейност, модернизация и ремонт на техника, проектираме и оборудваме летища, изграждаме производства и енергийни обекти. Стратегията ни е да поддържаме и разширяваме нашето присъствие на българския и международен пазар. С гордост можем да заявим, че дължим успеха си на нашия екип от професионалисти, като търсим постоянно нови възможности за бизнес развитие, допринасящи за нашия стабилен растеж.

В момента търсим да назначим

СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ С ФРЕНСКИ ЕЗИК

Отговорности:

- Участва в разработването на търговска стратегия за пазара на предлаганите продукти в съответния регион от света, за който отговаря.

- Установява и поддържа търговски отношения с потенциални и настоящи клиенти.

- Води търговски преговори, презентира продукти, изготвя оферти, договори и споразумения.

- Проследява състоянието на пазара в съответната страна и изготвя периодични доклади и предложения за подобряване предлагането на продуктите.

- Участва в създаването и поддържането на актуална база данни с клиенти за съответния пазар.

- Участва в изготвянето на търговска документация, необходима за рекламната дейност на компанията.

Изисквания:

- Висше икономическо или техническо образование;

- Отлични познания по английски език;

- Много добри познания по английски;

- Опит във външнотърговска дейност;

- Отлични комуникационни и презентационни умения;

- Чувство за отговорност, лоялност, инициативност;

- Компютърна грамотност - умение за работа MS Excel, Word, PowerPoint;

- Готовност за пътувания в чужбина.

Фирмата предоставя много добри условия на труд, колегиална работна атмосфера, възможност за професионално развитие и много добро възнаграждение.

Моля, изпратете своята професионална автобиография на: suzana.ch@abv.bg, ако се интересувате от позицията. Телефон за информация: 0898399196, http://www.jotovandson.com/bg

Ще се свържем за интервю само с кандидатите, които отговарят на изискванията при пълна конфиденциалност.