Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Пенсионноосигурителна компания “ДСК-Родина” АД търси да назначи на трудов договор организирана и отговорна личност на длъжност „Маркетинг експерт“

06.06.2016

МАРКЕТИНГ ЕКСПЕРТ
Ref.No: НО-МЕ

Описание и
Изисквания:

Пенсионноосигурителна компания “ДСК-Родина” АД вече деветнадесет години успешно работи на българския осигурителен пазар. Основен акционер на Компанията е “Банка ДСК” ЕАД, част от унгарската финансова група OTP.

Във връзка с разширяването на дейността си, Компанията търси да назначи на трудов договор организирана и отговорна личност на длъжност „Маркетинг експерт“.

Отговорности:

- подготвя маркетингови материали (брошури, презентации и др.);
- поддържа фирмения сайт;
- моделира страници, профили и групи в социалните медии;
- обработва клиентски данни с цел анализ и сегментация;

Изисквания:

- висока езикова култура и отлични умения за устно и писмено изразяване на български език;
- познаване на добри практики и актуални тенденции в маркетинга на социалните мрежи
- висше образование със специалност в областта на маркетинга
- много добри умения за работа с MS Power Point, Excel, текстообработка;
- инициативна, организирана личност с изградени навици за самостоятелна работа.
- точност на изпълнение към поставените задачи и високо чувство за отговорност.

Ние Ви предлагаме много добри възможности да се изявите в сферата на маркетинга, с добро заплащане, бонус при постигнати резултати, възможност за развитие.

Ако отговаряте на посочените по-горе изисквания, моля да ни изпратите автобиография на български език с актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай".

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Месторабота:

София