Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / НИС Петрол ЕООД търси Технически сътрудник

11.10.2021

На територията на Република България НИС Петрол ЕООД се представя с марката Gazprom, изразено в развитието и налагането на търговски обекти – бензиностанции с търговската марка Gazprom, както и в развитие търговията на едро с горива.

Компанията търси да назначи: Технически сътрудник

tech-suptArticleDetail

Основни задачи и отговорности:

  • Отговаря за организирането на графика на бизнес срещите на Управителя на Дружеството, а именно: координира и организира външни и вътрешни срещи на базата на календарния график на заетостта на Управителя, планира бизнес пътувания в страната и чужбина и работни графици;
  • Осигурява необходимата бързина и ефективност на вътрешния документооборот и архив, в съответствие със стандартите на Дружеството;
  • Отговаря и контролира за изпълнението на възложените задачи от Управителя на Дружеството към Служителите. Получава доклади от Ръководителите на отдели и Служителите в Дружеството, свързани с бизнес процеси и ги предоставя на Ръководството на Дружеството, давайки компетентно становище;
  • Сътрудничи си с компетентните министерства и външни контрагенти и партньори, когато е необходимо и представлява интересите на Дружеството;
  • Отговаря за поддържането на протоколи от бизнес срещите, събира и подготвя материали за заседанията. Отговаря и контролира качеството по подготовката и правилно изготвяне, съгласуване и утвърждаване на документи, които се представят за подпис на Управителя;
  • Отговаря и координира процеса на разпределяне на заявките за централен офис, получени и изпратени от и към куриерските фирми, осигурява тяхното своевременно обработване. Архивиране на декларации за произход на средства;
  • Обработва, входира и коригира в системата на дружеството всички отнасящи се за офис фактури, дебитни/кредитни известия, дебит ноти и др. Получава и предава всички документи срещу подпис, според вътрешните правила и стандарти на компанията. Създава протокол на входираните фактури и ги разпределя по отдели.

Изисквания за работа:

  • Висше икономическо образование;
  • Отлични умения за комуникация;
  • Способност за динамична работа в екип;
  • Ориентация към постигане на резултати;
  • Организираност, инициативност; проактивност;
  • Компютърна грамотност - MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, работа със специализирани софтуерни приложения поддържани от Работодателя; опит със САП;
  • Владеенето на английски език е задължително, руски език ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

  • Безсрочен трудов договор с НИС Петрол ЕООД;
  • Позитивна работна атмосфера;
  • 20 дни платен годишен отпуск;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Участие в мотивационна система.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „НИС Петрол“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 от 27 април 2016 г., Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Лице за контакт: г-жа Христина Христова, мениджър Човешки ресурси: hristina.hristova@nis.eu