Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / НИС Петрол ЕООД търси Експерт Търговия на едро

11.10.2021

На територията на Република България НИС Петрол ЕООД се представя с марката Gazprom, изразено в развитието и налагането на търговски обекти – бензиностанции с търговската марка Gazprom, както и в развитие търговията на едро с горива.

Компанията търси да назначи: Експерт Търговия на едро

www.usnews.com

Задължения и отговорности:

  • Отговоря за изпълнението на месечните и годишните планове относно продажби, ниво на отстъпки, маржове и премии;
  • Презентира и промотира продуктите на Дружеството;
  • Отговаря за запазване на настоящите и привличането на нови клиенти. Осъществява комуникацията с настоящи и потенциални клиенти;
  • Въвежда в действие бизнес стратегии за продажби на едро. Създава стратегии и планове за привличане на нови клиенти, анализира данните за обема на продажбите на петролни продукти;
  • Планира, обработва и контролира поръчките за покупка от клиенти от отдела, съответните доставки и документооборота, свързан с тях;
  • Наблюдава и контролира вземанията, кредитните лимити и обезпеченията на клиентите на отдела. Осъществява активен контакт с клиентите за събиране на вземания;
  • Отговаря за дейностите, свързани със снабдяване на пропан-бутан и светли горива на Дружеството, както и документооборота, свързан с тях. Комуникира с всички звена по веригата за доставки.

Изисквания за работа:

  • Висше образование;
  • Опит на подобна позиция или в областта на продажбите на сходни продукти;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Гъвкавост, устойчивост на промени и способност за работа под напрежение;
  • Самомотивация, високо ниво на инициатива и проактивно мислене;
  • Опит със SAP, Excel, Power point, Ms. Office, Outlook;
  • Владеенето на английски език е задължително.

Ние предлагаме:

  • Постоянен трудов договор с НИС Петрол ЕООД;
  • Мотивираща работна атмосфера;
  • 20 дни платен годишен отпуск;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Участие в месечна и годишни мотивационни системи.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „НИС Петрол“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 от 27 април 2016 г., Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Лице за контакт: г-жа Христина Христова, мениджър Човешки ресурси: hristina.hristova@nis.eu