Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Top Skills Recruitment търси стажант – подбор на ИТ специалисти

24.03.2022

Търсим динамичен и амбициозен човек, който да се присъедини към екипа на Top Skills Recruitment като стажант – подбор на ИТ специалисти. По време на платения стаж ще имаш възможност да се запознаеш с процеса по подбор на специалисти в най-динамично развиващата се индустрия, да откриваш таланти за големите международни ИТ компании и да допринесеш с нови идеи. При добро представяне, след 4-месечния стаж, те очаква постоянен трудов договор.

TopSkills-Recruitment-Agency-AdobeStock_415739242

За Top Skills:

Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, сътрудничим си с местни и международни компании в търсенето на топ професионалисти и съдействаме на търсещите работа да намерят подходящо работно място. Ние предлагаме индивидуални решения относно различните етапи в процеса нап одбор чрез разнообразни услуги, ориентирани към качествено изпълнение на поетите ангажименти. Притежаваме познания за пазара, професионална отговорност и международна мобилност, които ни правят надежден сътрудник на нашите глобални партньори.

Нашият екип:

Екипът на TopSkills се състои от млади и мотивирани професионалисти с опит в набирането на различни видове специалисти в софтуерната индустрия. Ние сме квалифицирани в проучването, интервюирането и предоставянето на високо качество на услуги. Гъвкави сме, прогресивни и винаги се стремим да постигаме най-ефикасните резултати.

Отговорностите на тази позиция:

  • Публикуване на обяви за работа в различни сайтове;
  • Търсене на специалисти в социалните мрежи (LinkedIn, Facebook, Xing и др.);
  • Организиране и провеждане на интервюта с потенциални кандидати за работа;
  • Работа със специализиран софтуер за попълване на база данни;
  • Изпълняване на заложените задачи и подпомагане на работата на старши колеги.

Какви са нашите изисквания:

  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо (B2 ниво);
  • Отлични умения за работа с компютър;
  • Интерес към човешките ресурси, психологията, маркетинга или бизнес развитието;
  • Много добри комуникативни умения и умения за управление на времето;
  • Отворено съзнание и международна насоченост;
  • Умения за работа в екип.

Какво предлагаме:

  • Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
  • Стажът ни е платен (възнаграждението е в размер на минимална работна заплата) и с продължителност 4 месеца - ще получиш реална възможност да останеш на работа след стажа;
  • Приятна работна атмосфера;
  • Разнообразие от международни проекти;
  • Обучения свързани с повишаване на квалификацията;
  • Бонусна система;
  • Мултиспорт карта.

Офис: централна част на София

Работно време: стандартно: понеделник - петък (09:00-18:00 ч.)

Ако се разпознаваш в това описание, изпрати ни своята автобиография на английски език на merilin.novakova@topskills-bg.com.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.