Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Сътрудник „Работа с клиенти“ на непълен работен ден | Детско издателство „Клевър Бук"

29.03.2023

Детско издателство „Клевър Бук" търси попълнение на екипа си – сътрудник „Работа с клиенти на 4- или 6-часов работен ден. Очакваме да намерим колега, който да допълни екипа ни от 6 души в офиса и много повече извън него. Най-важното е тя/той да притежава съобразителност, бързина и смелост. Ние предлагаме интересна работа, постоянно развитие и отлично отношение (ваучерите, допълнителната медицинска застраховка и мултиспорт картата са само част от него).

Ние създаваме и издаваме книги, игри и карти, които забавляват и учат децата. Екипът ни се състои от 6-ма души в офис и от мрежа от партньори извън него - художник, финансист, предпечат специалисти, и др. ценни хора. Гордеем се с това, че работим бързо, ефективно и качествено. Гъвкави сме и проявяваме индивидуален подход към всеки колега. Това, което търсим в хората около нас е лоялност, почтеност и целеустременост.

6340

Основни отговорности:

  • документална обработка на поръчки от електронен магазин и заявки от търговци;
  • комуникация с клиенти (консултиране, решаване на проблеми) – по телефон, месинджър, мейл;
  • водене на каса; - Участие в събития – презентиране и продажба на продукти на издателството;
  • други административни дейности; Изисквания: - Работа с Word, Excel;
  • отлична грамотност; - Отговорност и самостоятелност; - Комуникативност;
  • организираност;
  • екипност;

Предимства:

  • Предишен опит на подобна позиция

Работно време: от 8:30 до 13:00/14:00ч., от понеделник до петък, в офис.

Работно място: гр. София, ул. „Неделчо Бончев“ 10, склад 18 (в близост до спирка на метростанция Искърско шосе и Софийска Света гора). Позицията не предоставя възможност за хоумофис.

При интерес изпратете автобиография на мейл jobs@cleverbook.net. Ако преценим, че кандидатурата е подходяща, ще се свържем с кандидата до 3 работни дни.