Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Възможност за работа като оперативен счетоводител в „Алианц България”

17.05.2023

„Алианц България”, част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 130 - годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с разширяване на екипа търсим амбициозни кандидати за позицията:

Оперативен счетоводител – по заместване

Основни отговорности:

  • Осчетоводяване на административни разходи и активи в SAP
  • Участие в месечното счетоводно приключване
  • Изготвяне на счетоводни и други справки

Основни изисквания:

  • Счетоводен опит
  • Добра компютърна грамотност (MS Office)
  • Комуникативни умения и умения за работа в екип
  • Добри аналитични умения

Какво Ви предлагаме:

  • Възможност да се развивате в международна финансова институция
  • Динамична и интересна работа, с възможности за кариерно развитие
  • Конкурентно възнаграждение и социални придобивки
  • Плаващо работно време
  • Отлични условия на труд

Необходими документи:

  • Автобиография

Документите (моля, посочете референтния номер на позицията за която кандидатствате) се подават до 15.06.2023г. (вкл.) на e-mail: malina.djekova@allianz.bg

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.