9.01 - 01.02.2019 г
В периода 29.01 - 01.02.2019 г. на УЦ "Мальовица" - Рила планина се проведе годишната зимна спортна среща на преподавателите по спорт на ВУ в България.
В периода 14.02 - 01.03.2019 г. на УЦ "Мальовица" - Рила планина се проведе обучение по ски за начинаещи и напреднали студенти от Софийски университет "Св. Климент Охридски".
1 смяна - 14.02 - 21.02.2019 г.
2 смяна - 22.02 - 01.03.2019 г.
1 смяна:
Класиране жени напреднали:
1.Виолета Кънева - СТФ, 4 курс
2. Цветомира Савова - МФ 2 курс
3. Антония Германова - МФ 2 курс
4. Дарина Иванова - ФМИ 4 курс
5. Емилия Павлова - ФМИ 4 курс
Мъже напреднали:
1. Ясен Стойков
2. Ангел Дончев ФЗФ 3 курс
3. Деян Иванов
4. Велислав Стоев - ФНОИ 4 курс
5. Росен Стоянов - ФМИ 4 курс
Жени начинаещи:
1. Мартина Маринова - ФНОИ 3 курс
2. Анна Манева - ЮФ 1 курс
3. Йоана Марковска - ФНОИ 4 курс
4. Евтимия Анова - ЮФ 1 курс
5. Василена Върбанова - ФФ 3 курс
6. Петя Кънчева - ФЖМК 4 курс
7. Екатерина Драгоманова -
8. Карина Смирнова - ФКНФ 4 курс
Мъже начинаещи:
1. Жулиен Желязков
2. Ивайло Скечелив - ФМИ магистър
3. Павел Кирилов - МФ
Майстори - мъже
1. Димо Дончев - ФМИ, 4 курс
2. Мартин Върбанов - ФМИ, 4 курс
3. Александър Стефанов - ФМИ, 2 курс
4. Тодор Георгиев -
5. Явор Белаков - ФМИ, 1курс
6. Теодор Стаменов
7. Илия Илиев - ФМИ, 4курс
8. Радослав Димитров -
Майстори жени
1. Стиляна Йорданова - МФ, 2курс
2. Стела Вълчева - ФМИ, 4 курс
3. Михаела Димитрова - ФЖМК, 3 курс
Сноуборд мъже
1. Николай Лалев
2. Димитър Илиев - ФМИ, 4 курс
Сноуборд жени
1. Екатерина Блохина - БФ, 3 курс
Сноуборд майстор
1. Даниел Лазаров - ФМИ, 4 курс
2 смяна:
Напреднали мъже:
1. Велин Ников
2. Борислав Пелтеков
3. Димитър Гочев
Напреднали жени:
1. Мая Генкова
2. Мартина Маринова
3. Ани Фукита
4. Ваня Косилова
5. Николета Ганчева
6. Снежана Стоянова
7. Ивана Илчева
Сноуборд напреднали:
1. Боряна Трифонова
Сноуборд напреднали
1. Илия Горанов
2. Данаил Димитров
3. Виктор Стайков
4. Виктор Николов
5. Кристиан Гориловски
Напреднали жени:
1. Виолета Кънева
2. Цветомира Савова
3. Антония Германова
4. Даринка Иванова
5. Емилия Павлова
Напреднали мъже:
1. Жулиен Желязков
2. Ивайло Скечечиев
3. Павел Кирилов
Начинаещи жени:
1. Мартина Маринова
2. Анна Манева
3. Йоана Марковска
4. Евтимия Анова
5. Василена Върбанова
6. Петя Кънчева
7. Екатерина Драгоманова
8. Карина Смйирнова